Неділя, 21.04.2019, 19:07
Вітаю Вас Ти хто? | RSS
Житомирський державний інститут культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

Житомирський інститут культури і мистецтв – відокремлений структурний підрозділ Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, який очолює кандидат мистецтвознавства, професор, народний артист України Данчук Л.І.

До складу Інституту входять: факультет мистецтв та менеджменту (декан Сахневич І.Д. кандидат педагогічних наук на посаді доцента) та три кафедри:

  • мистецтв – випускова (завідувач кафедри Данчук Л.І. – кандидат мистецтвознавства, професор, народний артист України), яка складається з секцій театрального мистецтва, музичного мистецтва, дизайну;
  • державного управління та менеджменту – випускова (завідувач кафедри Бутенко С.Г. – доктор технічних наук, професор);
  • гуманітарних та соціальних дисциплін (завідувач кафедри Петронговський Р.Р. – кандидат педагогічних наук, доцент на посаді професора).

В Інституті визначені наступні пріоритети: спрямування фундаментальних науково-дослідних робіт на вирішення актуальних проблем суспільства та широке впровадження результатів наукових досліджень; забезпечення інтеграції навчального процесу та науки, органічної єдності змісту освіти й програми наукової діяльності; розвиток міжнародного наукового співробітництва, підготовка молодих науковців для наукових шкіл – магістрів, кандидатів і докторів наук; вдосконалення організації науково-дослідної роботи студентів у рамках; популяризація наукових досягнень науковців шляхом активної участі у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, виставках, виступах у засобах масової інформації, організація науково-видавничої діяльності.

Житомирський інститут культури і мистецтв має сертифікат про акредитацію спеціальностей: «Документознавство та інформаційна діяльність», «Театральне мистецтво», «Музичне мистецтво», «Дизайн» на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр та спеціаліст з ліцензованим обсягом по 25 осіб на очну та заочну форми навчання. Нині в МОН України розглядається питання надання акредитації вищезазначеним напрямам підготовки ОКР «бакалавр».

В Житомирському інституті культури і мистецтв навчаються студенти з Житомирщини, Києва, Чернігова, Черкас, Вінниці, Сум, Миколаєва, Кіровограда, Хмельницького, Рівного, Тернополя, Луцька, Севастополя, Донецька та Луганська.

За період функціонування Інституту ‒ випущено більше двох тисяч студентів, які працюють в мистецьких колективах, обіймають відповідальні посади в обласних структурах, міських та районних органах державного управління і місцевого самоврядування, є начальниками районних відділів культури, очолюють районні, селищні, сільські Будинки культури, бібліотеки, навчальні заклади дошкільного виховання, школи мистецтв.

Навчальний процес та науково-дослідну роботу у Житомирському інституті культури і мистецтв забезпечують 62 науково-педагогічних працівника, з них:

  • професорів, докторів – 5;
  • кандидатів, доцентів – 18;
  • народних артистів України – 3;
  • заслужених артистів, художників України – 6;
  • заслужених діячів мистецтв України – 4;
  • заслужених працівників культури України, Польщі – 2.

У звітному році згідно за планом науково-дослідних робіт колектив аспірантів та здобувачів Інституту виконував 7 тем на здобуття наукового ступеню кандидат та доктор наук. В грудні 2014 року в плані роботи стоять 2 захисти дисертаційних дослідження на здобуття наукового ступеню кандидат («Петро Абрамович в науковому, освітньому та громадському житті Волині та України (10-20-ті ХХ ст.)» (викладач кафедри державного управління та менеджменту Мацелюк К.С.) та доктор наук («Гуманітарні чинники в розвитку українського державотворення (1917-1920 роки)»), ще 2 захисти плануються у 2015 році: «Організація творчої діяльності українських театральних колективів (ІІ половина ХХ ст. – початок ХХІ ст.)» (ст. викладач кафедри мистецтв Данчук О.Л.) та «Інтродукція у виду рододендрон у Житомирському Поліссі та використання його в культурі» (ст.. викладач кафедри мистецтв Журавський Р.В.).

За планом Інституту підвищення кваліфікації Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв у 2015 році науково-педагогічні працівники Житомирського інституту будуть проходити підвищення кваліфікацію.

Житомирський Інститут культури і мистецтв приймає участь в творчих проектах Житомирського відділу культури, приймає участь в обласних масових заходах міста Житомира та міськвиконкому, серед яких можна назвати свято Найбільшого Прапора України, День Житомира, Новорічні свята, участь у виставах обласного академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги, озеленення та оформлення альпійської гірки біля Житомирського водоканалу, озеленення території біля Православної церкви у смт. Новогуйвинське та інші проекти.

Кращі студенти Інституту неодноразово були нагороджені за творчі та навчальні здобутки премією міського голови.

Якісними результатами виконання кафедральних науково-дослідних тем є участь викладачів у конференціях, публікація фахових статей, видання монографій, захист кандидатських дисертацій та застосування наукових досліджень у навчальному процесі. Зокрема, результати наукової роботи професорсько-викладацького складу широко використовуються при проведенні круглих столів, читанні лекцій та проведенні практичних і семінарських занять, а також при написанні дипломних робіт, що сприяє підвищенню якості навчального процесу.

 

Публікації

 

Друзі сайту
Форма входу
Категорії розділу
Архів [3]
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
АнМаш - экономный рынок товаров
Наше опитування
Як вам сайт?
Всього відповідей: 718
Статистика

Нас зараз: 1
Хто ти?: 1
Наши: 0

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz