Вівторок, 07.04.2020, 14:22
Вітаю Вас Ти хто? | RSS
Житомирський державний інститут культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

       З  2008 року   при Інституті функціонує Молодіжний студентський театр під керівництвом художнього керівника — директора Інституту, народного артиста України Леоніда Данчука, у якому студенти денної та заочної форм навчання мають змогу реалізувати свої сценічні та вокальні таланти. Театр гастролює на теренах України і за її межами.

   Першою постановкою Молодіжного театру стала класична драма за твором американського класика Теодора Драйзера «Дженні Герхардт». Сьогодні вистава у виконанні талановитих виконавців збирає багато глядачів-прихильників. Режисери-постановники вистави — народні артисти України Нонна та Анатолій Гурські.  За останні роки репертуар театру значно збільшився. Викладацький склад кафедри мистецтв: доценти В.Осляк, В. Карпенко, В. Савченко,  А.Медведєв створили ряд вистав за творами Т.Шевченка, Р. Ібрамбекова, К. Маньє, М.Старицького, М.Куліша, інших українських і світових письменників та близько 20 концертних та шоу програм для глядачів різної вікової категорії.

Кожного місяця на базі інституту та сценах загальноосвітніх закладів  і Будинків культури Житомирської області  молодіжний театр демонструє свої вистави і концертні програми, під час яких відбуваються зустрічі з молоддю м. Житомира та області, проводяться прес-конференції та круглі столи. Особливу увагу Молодіжний театр приділяє благодійним акціям для дітей сиріт, онкохворим та соціально не захищеним верстам населення. Завдяки цьому про молодий, сучасний і перспективний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації дізнаються в містах, районах Житомирщини та за її межами. 

        Постановки дипломних робіт студентів впроваджуються на сценах Будинків культури області та  академічного музично-драматичного театру ім.. І.Кочерги, транслюються по обласному телебаченню. Студенти самі займаються режисерським вирішенням вистав, готують собі концертні костюми, визначають музичне і сценічне оформлення своїх творчих робіт.

 Студентський театр має здобутки і на міжнародному рівні. Студенти приймають участь у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях, наукових конференціях.

 

Репертуар навчального студентського театру на 2014-2015 навчальний рік

 

  1. Поетична вистава «Мати-наймичка» (до 200-річчя Дня народження Т.Г.Шевченка)
  2. Моно-вистава у виконанні народного артиста України А.Гурського Т.Г.Шевченко «І мертвим, і живим, і ненародженим»
  3. Концертна програма «Любіть Україну у сні й наяву»
  4. Комедія Степана Васильченка «На перші гулі»
  5. Комедія Михайла Старицького «За двома зайцями»
  6. Комедія Степана Васильченка «На перші гулі»
  7. Комедія Габріели Запольської «Моральність пані Дульської»
  8. Франсуа Бордо  комедія «Милі дітки».
  9. Казка для дітей молодшого та середнього шкільного віку «Чарівна ніч» (Самостійна студентська робота)
  10. Дипломні роботи випускників
Друзі сайту
Форма входу
Категорії розділу
Архів [3]
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
АнМаш - экономный рынок товаров
Наше опитування
Як вам сайт?
Всього відповідей: 726
Статистика

Нас зараз: 1
Хто ти?: 1
Наши: 0

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz