Четвер, 21.03.2019, 20:38
Вітаю Вас Ти хто? | RSS
Житомирський державний інститут культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВІДПРАЦЮВАННЯ СТУДЕНТАМИ  ЖИТОМИРСЬКОГО ІНСТИТУТУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

ПРОПУЩЕНИХ ЗАНЯТЬ

 

1. Загальна частина

          1.1 Дане Положення доповнює діючі вимоги "Положення про організацію навчального процесу в ВНЗ" та вводиться для посилення відповідальності та координації роботи науково-педагогічних працівників, кураторів академічних груп, деканату, батьків студентів з контролю за навчально-виховним процесом в Житомирському інституті культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, з метою зменшення кількості пропусків занять, і як наслідок, підвищення рівня успішності студентів, виховання у них почуття відповідальності, дисциплінованості, більш свідомого ставлення до навчання, розуміння необхідності оволодіння спеціальністю.

1.2 Це Положення розроблено відповідно до чинного законодавства України, яке базується на Конституції України, законах України «Про освіту», «Про вищу освіту» та нормативно-правових актах, прийнятих відповідно до цих законів, Положенні про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах, затвердженому наказом Міністерства освіти України від 02.06.1993 р. №161, Правилах внутрішнього розпорядку  Житомирського інституту культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

1.3 Метою впровадження цього Положення є забезпечення належної якості, організації та ефективності навчального процесу, підвищення рівня відповідальності і сприяння зміцненню навчальної дисципліни серед студентів.

1.4 Згідно з Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах, відвідування для студентів аудиторних занять є обов'язковим. Проведення занять відбувається виключно за розкладом, затвердженому у встановленому законодавством порядку.

2. Види пропущених занять

2.1 Розрізняють два види пропущених занять студентами:

- з поважної причини;

- без поважної причини.

2.2 До поважних причин належать такі:

·       хвороба студента, підтверджена медичною довідкою, яка подається  до навчального відділу/деканату не пізніше трьох діб після завершення лікування;

·       виклик студента до органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та суду (підтверджується  відповідними документами);

·       виконання особливо важливих письмових доручень, участь у конкурсах, конференціях , олімпіадах;

·       урочисті чи скорботні сімейні обставини студента, підтверджені документально (весілля, народження дитини, смерть близьких тощо).

 

2.3 За відсутності документів, що підтверджують поважність причини пропуску занять, вважається, що пропуск занять здійснено без поважних причин.

2.4 Аналіз причин пропусків занять студентами здійснює навчальний відділ/деканат.

3. Порядок відпрацювання пропущених занять

3.1 Пропуски студентами занять фіксують науково-педагогічні працівники, які їх проводять, у журналі обліку навчального процесу та фіксуються кожного дня у рапортичках, які в кінці дня подаються у навчальний відділ/деканат.   

3.2  Старости академічних груп в останній день тижня до 1500 подають до  навчального відділу/деканату звіт, в якому зафіксовані пропуски студентами занять за поточний тиждень та подані за даний період студентами медичні довідки.

3.3  Студенти, які пропустили заняття з поважних причин (п. 2.2), про що завчасно подали відповідні документи, допускаються до їх відпрацювання.  (Студент пише заяву на ім’я заступника директора з навчально-виховної роботи/декана факультету, з поміткою куратора групи та докладає медичну довідку або пояснювальну записку про пропуски занять.)

3.4  Відпрацювання пропущених занять проводиться у двотижневий термін за графіком, який формує завідувач кафедри, затверджує заступник директора  з навчально-виховної роботи/декан факультету та  доводиться до відома студентів кураторами груп.

3.5 Науково-педагогічний працівник, який згідно з графіком проводить відпрацювання студентами пропущених занять, допускає до нього лише тих студентів, які мають дозвіл.

3.6 Відпрацювання пропущених занять відбувається шляхом самостійного опанування студентами навчального матеріалу з наступною перевіркою отриманих знань у письмовій формі та додають конспект лекцій, які пропустили. З цією метою викладачі завчасно готують і затверджують на засіданні науково-методичних комісій завдання для письмової перевірки згідно з тематичним розподілом навчального матеріалу відповідної дисципліни та електронний варіант конспекту лекцій, який знаходиться в бібліотеці. Зразки цих завдань зберігаються в голови комісії або в деканаті.

3.7 Після відпрацювання студентами пропущених занять науково-педагогічний працівник фіксує це в журналі обліку навчального процесу та на бланку дозволу, проставляючи дату його проведення і кількість годин відпрацьованих занять.

3.8 Студент повертає підписаний науково-педагогічним працівником, який проводив відпрацювання пропущених занять, бланк дозволу до  навчального відділу/деканату.

3.9. Відпрацьовані оцінки враховуються при оцінюванні знань студентів при поточних, модульних та семестрових контролях.

3.10. Студенти, які не відпрацювали заняття, до семестрових контролів не допускаються.


Додатки 1 та 2

Друзі сайту
Форма входу
Категорії розділу
Архів [3]
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
АнМаш - экономный рынок товаров
Наше опитування
Як вам сайт?
Всього відповідей: 718
Статистика

Нас зараз: 1
Хто ти?: 1
Наши: 0

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz